Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NANNA & JØRGEN DITZEL, fåtölj,"Madame", R. Wengler, Köpenhamn, rotting, sitthöjd ca 34 cm, formgiven 1951
Slitage, mindre skador
549097
2018-06-01
Gör en kostnadsfri värdering här