Fåtölj Madame design Nanna & Jørgen Ditzel

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NANNA & JØRGEN DITZEL, fåtölj,"Madame", R. Wengler, Köpenhamn, rotting, sitthöjd ca 34 cm, formgiven 1951

Slitage, mindre skador

549097

2018-06-01