Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HYLLA, jugend, tidigt 1900-tal, Tyskland, mörkpolerat trä, tre hyllplan samt överhylla, höjd ca 117, bredd ca 58,5, djup ca 35 cm.
Bruksslitage, repor, färgskiftningar
549099
2018-06-01
Gör en kostnadsfri värdering här