Jugendhylla

Jugendhylla
Jugendhylla
Jugendhylla
Jugendhylla
Jugendhylla
Jugendhylla
Jugendhylla
Jugendhylla
Jugendhylla
Jugendhylla
Jugendhylla
Jugendhylla

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HYLLA, jugend, tidigt 1900-tal, Tyskland, mörkpolerat trä, tre hyllplan samt överhylla, höjd ca 117, bredd ca 58,5, djup ca 35 cm.

Bruksslitage, repor, färgskiftningar

549099

2018-06-01