Byrä gustaviansk stil
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, gustaviansk stil, 1940-tal, fanerad i bl a mahogny och riopalisander med intarsia dekor av putti samt en vetekärve, skiva i röd marmor, dekorativa beslag i mässing, höjd ca 77 samt 127x50, citesintyg medföljer
Bruksslitage, ställvis anlöpning, mindre märken
549105
2018-05-31