Byrä gustaviansk stil

Byrä gustaviansk stil
Byrä gustaviansk stil
Byrä gustaviansk stil
Byrä gustaviansk stil
Byrä gustaviansk stil
Byrä gustaviansk stil
Byrä gustaviansk stil
Byrä gustaviansk stil
Byrä gustaviansk stil
Byrä gustaviansk stil
Byrä gustaviansk stil
Byrä gustaviansk stil

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BYRÅ, gustaviansk stil, 1940-tal, fanerad i bl a mahogny och riopalisander med intarsia dekor av putti samt en vetekärve, skiva i röd marmor, dekorativa beslag i mässing, höjd ca 77 samt 127x50, citesintyg medföljer

Kuntoraportti

Bruksslitage, ställvis anlöpning, mindre märken

549105

Päivämäärä:

2018-05-31