Matsalsgrupp
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MATSALSGRUPP, bord, skåp, sidobord, stolar 8 st, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, stolar, sitthöjd 46 cm, iläggsskivor: längd 46 cm, bredd 115 cm, bord, höjd 74 cm, diam 115 cm, sidobord: längd 118, 48x71 cm, skåp med bakomliggande lådor och hyllor: längd 164, 110x50 cm.
Smärre bruksslitage. Nyckel till skåp finns.
549111
2018-06-01