Per Lindekrantz oljemålning

Per Lindekrantz oljemålning
Per Lindekrantz oljemålning
Per Lindekrantz oljemålning
Per Lindekrantz oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER LINDEKRANTZ (1913-1994): "Landskap", signerad P.L-Z, olja på duk, ca 45x45 cm

Avskavd färg längs med ena sidan

549138

2018-06-01