Hjalmar Falk akvarell Falsterbo
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
HJALMAR FALK (1856-1938): Falsterbo, signerad och daterad Hjalmar Falk Falsterbo 1896, akvarell, 22,5x40,5 cm
På baksida, etikett: Sv. Konstn:s Pensions-Lotteri, nr 263.
pierre.olbers@auktionsverket.se
549152
2018-06-18