Vilhelm Holmgren oljemålning

Vilhelm Holmgren oljemålning
Vilhelm Holmgren oljemålning
Vilhelm Holmgren oljemålning
Vilhelm Holmgren oljemålning
Vilhelm Holmgren oljemålning
Vilhelm Holmgren oljemålning
Vilhelm Holmgren oljemålning
Vilhelm Holmgren oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VILHELM HOLMGREN (1863-1943): Sommarkväll, monogramsignerad och daterad 1920, olja på duk fäst på pannå, 33,5 x 24,5 cm
Stämpelmärkt på baksidan

pierre.olbers@auktionsverket.se

549154

2018-06-18