Vilhelm Holmgren oljemålning
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
VILHELM HOLMGREN (1863-1943): Sommarkväll, monogramsignerad och daterad 1920, olja på duk fäst på pannå, 33,5 x 24,5 cm
Stämpelmärkt på baksidan
pierre.olbers@auktionsverket.se
549154
2018-06-18