Vas med Impala dekor
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TILGMANS KERAMIK, vas, 1900-talets mitt, glaserat lergods med dekor av en Impala, signerad ´´Tilgmans´´ samt otydligt signatur ´´JC?´´ möjligtvis för Julie Carlsson, höjd ca 38 cm
Bruksslitage
549156
2018-06-01