Pop & Rock - Signerade vinylskivor
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIGNERADE VINYLSKIVOR, 8 st, 1900-tal, bl.a Stevie Wonders "Characters" med signatur av Stevie Wonder, Motörheads "No Sleep Till Hammersmith" med signatur av bl.a Lemmy, Iggy Pops "The Lives And Crimes of Iggy Pop" med signatur av Iggy Pop, övriga skivor med signaturer av medlemmar från the E-Street Band, Yes, Jacksons, och Van Morrison
Samtliga i plastfickor, konvoluten med mindre slitage
549159
2018-05-31