Pop & Rock - Signerade vinylskivor

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIGNERADE VINYLSKIVOR, 8 st, 1900-tal, bl.a Stevie Wonders "Characters" med signatur av Stevie Wonder, Motörheads "No Sleep Till Hammersmith" med signatur av bl.a Lemmy, Iggy Pops "The Lives And Crimes of Iggy Pop" med signatur av Iggy Pop, övriga skivor med signaturer av medlemmar från the E-Street Band, Yes, Jacksons, och Van Morrison

Samtliga i plastfickor, konvoluten med mindre slitage

549159

2018-05-31