Klubbat för:
Osåld
Utropspris
13 000 SEK
SKINNJACKA, 1900-/2000-tal, ägd och använd av Jerry Williams/Erik svart skinn, med applikationer sponsrade av Ringside, märkt "Molltan", storlek 52
Bruksslitage, patina
549160
2018-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här