Pop & Rock -Skinnjacka Jerry Williams

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

13 000 SEK

SKINNJACKA, 1900-/2000-tal, ägd och använd av Jerry Williams/Erik svart skinn, med applikationer sponsrade av Ringside, märkt "Molltan", storlek 52

Bruksslitage, patina

549160

2018-05-31