Pop & Rock - Skinnjacka Jerry WIlliams

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

13 000 SEK

MC-JACKA, 1900-/2000-tal, ägd och använd av Jerry Williams/Erik svart skinn med tygapplikationer märkta "Rocobaroco" samt. "Börsen", märkt "Rocobaroco", storlek L

Mindre slitage, patina

549161

2018-05-31