Klubbat för:
Osåld
Utropspris
13 000 SEK
MC-JACKA, 1900-/2000-tal, ägd och använd av Jerry Williams/Erik svart skinn med tygapplikationer märkta "Rocobaroco" samt. "Börsen", märkt "Rocobaroco", storlek L
Mindre slitage, patina
549161
2018-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här