Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ORREFOR, taklampa, 1920/30-tal, kupa i blåtonat glasmassa med satinslipad geometrisk dekor, för 3 ljuspunkter, behängt med prismor, höjd ca 70, diameter 58 cm
Kupa med mindre nagg
549167
2018-06-01
Gör en kostnadsfri värdering här