Wiliam Feron oljemålning

Wiliam Feron oljemålning
Wiliam Feron oljemålning
Wiliam Feron oljemålning
Wiliam Feron oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

WILLIAM FERON (1858-1894): gitarrspelande kvinna, olja på duk, signerad W Feron, och William Feron, daterad 86, ca 58x53 cm

ytsmuts

549169

2018-06-01