Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STEN LUNDMARK (1900-tal): Kustmotiv med seglare, olja på duk, signerad Sten Lundmark, ca 80x113 cm
Ytsmuts
549170
2018-06-01
Gör en kostnadsfri värdering här