Hörnskåp Småland 1800-tal
2018-06-01
549172
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HÖRNSKÅP, 1800-talets mitt, Småland, ek med inläggningar, höjd ca 220, 95x70 cm
Kompletteringar, renoveringar, sprickor