Fischel, verandagrupp

Fischel, verandagrupp
Fischel, verandagrupp
Fischel, verandagrupp
Fischel, verandagrupp
Fischel, verandagrupp
Fischel, verandagrupp
Fischel, verandagrupp
Fischel, verandagrupp

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FISCHEL, 4 dlr, böjträ, omkring 1900, bestående av, soffa, höjd ca 98, längd 110 cm, bord, höjd 77, 100x63 cm samt karmstol och stol, enstaka delar etikettmärkta

Slitage, repor, märken, armlän på soffa något lös

549174

2018-06-01