Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JAMES COIGNARD (Frankrike,1925-2008): Komposition, färgetsning, carborundum samt collage, signerad J Coignard, numrerad 52/75, bladmått ca 31x40,5 cm
549176
2018-06-01
Gör en kostnadsfri värdering här