James Coignard etsning carborundum

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike,1925-2008): Komposition, färgetsning, carborundum samt collage, signerad J Coignard, numrerad 52/75, bladmått ca 31x40,5 cm

549176

2018-06-01