Carl XVI Johan

Carl XVI Johan
Carl XVI Johan

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAFISKT BLAD, 1800-tal, efter F Gérard, graverad C Forsfelt, "Carolus XIV Ioannes Rex Sueciae & Norvegiae", rammått ca 81x59 cm
PROVENIENS: Heby säteri, Gåsinge Dillnäs socken, Södermanlands län

Fuktfläckar

549187

2018-06-04