Carl XVI Johan
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GRAFISKT BLAD, 1800-tal, efter F Gérard, graverad C Forsfelt, "Carolus XIV Ioannes Rex Sueciae & Norvegiae", rammått ca 81x59 cm
PROVENIENS: Heby säteri, Gåsinge Dillnäs socken, Södermanlands län
Fuktfläckar
549187
2018-06-04