Litografiskt tryck

Litografiskt tryck
Litografiskt tryck
Litografiskt tryck
Litografiskt tryck
Litografiskt tryck
Litografiskt tryck

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LITOGRAFISKT TRYCK, (1800-tal): (3) Oscar I, Carl XVI Johan, Marskalk Bernadotte, rammått 52x46, 49x45 resp 49x49 cm
PROVENIENS: Heby säteri, Gåsinge Dillnäs socken, Södermanlands län

Fuktfläckar, smärre skador på rammarna

549194

2018-06-04