Prinsessan Eugenie
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LITOGRAFISKT TRYCK (1800-tal): Eugenie, J.H Strömmer, litografi, ram krönt av krona, rammått 73x45 cm
PROVENIENS: Heby säteri, Gåsinge Dillnäs socken, Södermanlands län
Ram med smärre skador
549195
2018-06-04