Prinsessan Eugenie

Prinsessan Eugenie
Prinsessan Eugenie
Prinsessan Eugenie
Prinsessan Eugenie

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LITOGRAFISKT TRYCK (1800-tal): Eugenie, J.H Strömmer, litografi, ram krönt av krona, rammått 73x45 cm
PROVENIENS: Heby säteri, Gåsinge Dillnäs socken, Södermanlands län

Ram med smärre skador

549195

2018-06-04