Tryck nyrokoko

Tryck nyrokoko
Tryck nyrokoko
Tryck nyrokoko
Tryck nyrokoko
Tryck nyrokoko
Tryck nyrokoko
Tryck nyrokoko
Tryck nyrokoko

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LITOGRAFISKT TRYCK, (1800-tal): (4) i förgyllda, nyrokoko rammar, rammått ca 59x51 cm
PROVENIENS: Heby säteri, Gåsinge Dillnäs socken, Södermanlands län

smärre skador på rammarna

549202

2018-06-04