Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LITOGRAFISKT TRYCK, (1800-tal): (4) i förgyllda, nyrokoko rammar, rammått ca 59x51 cm
PROVENIENS: Heby säteri, Gåsinge Dillnäs socken, Södermanlands län
smärre skador på rammarna
549202
2018-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här