Ramar 1800-tal

Ramar 1800-tal
Ramar 1800-tal
Ramar 1800-tal
Ramar 1800-tal
Ramar 1800-tal
Ramar 1800-tal
Ramar 1800-tal
Ramar 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LITOGRAFISKT TRYCK, (1800-tal): (3) i förgyllda ramar, rammått ca 66x57, 77x62 resp 70x57 cm
PROVENIENS: Heby säteri, Gåsinge Dillnäs socken, Södermanlands län

smärre skador på rammarna

549203

2018-06-04