Dessertknivar 12 st silver Adolf Zethelius

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 600 SEK

DESSERTKNIVAR, 12 st., silver, elva av Adolf Zethelius, Stockholm 1807, en snarlik med otydliga stämplar, modell franska liljan, fyllda skaft, längd 20,2 cm

stötskador några blad lösa från skaften

549206

2018-06-18