Dessertknivar 12 st silver Adolf Zethelius
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 600 SEK
DESSERTKNIVAR, 12 st., silver, elva av Adolf Zethelius, Stockholm 1807, en snarlik med otydliga stämplar, modell franska liljan, fyllda skaft, längd 20,2 cm
stötskador några blad lösa från skaften
549206
2018-06-18