Josef Jungwirth akvarell

Josef Jungwirth akvarell
Josef Jungwirth akvarell
Josef Jungwirth akvarell
Josef Jungwirth akvarell

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSEF JUNGWIRTH (1869-1950): Blomsterstilleben, signerad och daterad J.Jungwirth -45, akvarell, 72x49 cm

549226

2018-06-01