Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Vinterbåten, färglitografi, signerad och numrerad Roland S. 267/310, ca 44x35 cm

Delvis gulnat blad efter passepartout

549227

2018-06-01