Baljsoffa rokokostil
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BALJSOFFA, rokokostil, 1900-talets mitt,¨förgyllt trä med skurna detaljer, stoppad textil klädsel med blommönster, sitthöjd ca 47, längd ca 200 cm
Slitage och mindre hål på klädseln på armstöden
549235
2018-06-03