Baljsoffa rokokostil

Baljsoffa rokokostil
Baljsoffa rokokostil
Baljsoffa rokokostil
Baljsoffa rokokostil
Baljsoffa rokokostil
Baljsoffa rokokostil
Baljsoffa rokokostil
Baljsoffa rokokostil
Baljsoffa rokokostil
Baljsoffa rokokostil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BALJSOFFA, rokokostil, 1900-talets mitt,¨förgyllt trä med skurna detaljer, stoppad textil klädsel med blommönster, sitthöjd ca 47, längd ca 200 cm

Slitage och mindre hål på klädseln på armstöden

549235

2018-06-03