Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATSALSBORD, 1800-talets slut, cirkulärt, fanerat med mahogny, svarvade ben, på hjul, sex iläggsskivor, höjd 76, diameter 135, maxlängd ca 470 cm
Smärre fanérsläpp, sprickor i fanér
549266
2018-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här