Matsalsbord 1800-tal

Matsalsbord 1800-tal
Matsalsbord 1800-tal
Matsalsbord 1800-tal
Matsalsbord 1800-tal
Matsalsbord 1800-tal
Matsalsbord 1800-tal
Matsalsbord 1800-tal
Matsalsbord 1800-tal
Matsalsbord 1800-tal
Matsalsbord 1800-tal

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSALSBORD, 1800-talets slut, cirkulärt, fanerat med mahogny, svarvade ben, på hjul, sex iläggsskivor, höjd 76, diameter 135, maxlängd ca 470 cm

Smärre fanérsläpp, sprickor i fanér

549266

2018-06-03