Geuridoner

Geuridoner
Geuridoner
Geuridoner
Geuridoner
Geuridoner
Geuridoner
Geuridoner
Geuridoner

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUERIDONER, 1 par, mässing samt glas, 1900-talets slut, dekor i form av bockhuvuden, höjd ca 101 cm, diameter ca 34 cm

Smärre slitage

549267

2018-06-01