Märklin ST800 motorvagnståg

Märklin ST800 motorvagnståg
Märklin ST800 motorvagnståg
Märklin ST800 motorvagnståg
Märklin ST800 motorvagnståg
Märklin ST800 motorvagnståg
Märklin ST800 motorvagnståg
Märklin ST800 motorvagnståg
Märklin ST800 motorvagnståg
Märklin ST800 motorvagnståg
Märklin ST800 motorvagnståg
Märklin ST800 motorvagnståg
Märklin ST800 motorvagnståg
Märklin ST800 motorvagnståg
Märklin ST800 motorvagnståg

Såld för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

MÄRKLIN MOTORVAGNSTÅG ST 800, spår Ho, 1950-tal 3 delar, vit /rödlackerat, fabriksförpackning som delvis saknar inredning medföljer

Lackskador, takströmskenor saknas, senare kompletterat med släpskenor, delvis omlackerad

549268

2018-10-14