Spegel barockstil

Spegel barockstil
Spegel barockstil
Spegel barockstil
Spegel barockstil
Spegel barockstil
Spegel barockstil
Spegel barockstil
Spegel barockstil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, barockstil, 1900-talets senare del, rikligt skuren dekor av akantusblad, förgylld, fasettslipat spegelglas, ca 103x76 cm

Smärre slitage, krönet med lagning

549271

2018-06-01