Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOKSKÅP, 1800-talets senare hälft, alm, tvådelat, överdel med glasade dörrar och krön med skuren dekor, bredd ca 118, total höjd 287 cm
Bruksslitage, repor, märken
549272
2018-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här