Bokskåp 1800-tal

Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-talets senare hälft, alm, tvådelat, överdel med glasade dörrar och krön med skuren dekor, bredd ca 118, total höjd 287 cm

Bruksslitage, repor, märken

549272

2018-06-03