Bokskåp 1800-tal
2018-06-03
549272
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BOKSKÅP, 1800-talets senare hälft, alm, tvådelat, överdel med glasade dörrar och krön med skuren dekor, bredd ca 118, total höjd 287 cm
Bruksslitage, repor, märken