Klubbat för:
1 900 SEK
1 500 SEK
SKÅL, porslin, Kina, 1800-talets slut, polykrom handmålad dekor av man av högre rang med uppvaktning, höjd ca 8, längd 27,5, bredd 20,5 cm
Smärre slitage
549296
2018-06-02