Trädgårdsurnor gustavianska

Trädgårdsurnor gustavianska
Trädgårdsurnor gustavianska
Trädgårdsurnor gustavianska
Trädgårdsurnor gustavianska
Trädgårdsurnor gustavianska
Trädgårdsurnor gustavianska
Trädgårdsurnor gustavianska
Trädgårdsurnor gustavianska
Trädgårdsurnor gustavianska
Trädgårdsurnor gustavianska
Trädgårdsurnor gustavianska
Trädgårdsurnor gustavianska

Klubbat för:

4 600 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, gustavianska, 1700-/1800-tal, gjutjärn, höjd ca 35,5 , Ø 39,5 cm

Kuntoraportti

Slitage, rost

549299

Päivämäärä:

2018-06-01