Trädgårdsurnor gustavianska
Klubbat för:
4 600 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, gustavianska, 1700-/1800-tal, gjutjärn, höjd ca 35,5 , Ø 39,5 cm
Kuntoraportti
Slitage, rost
549299
Päivämäärä:
2018-06-01