Klubbat för:
1 200 SEK
2 500 SEK
HANS VALTER SUNDBERG (1922-2004), abstrakt komposition, signerad och daterad HV Sundberg -59, blandteknik på papper, ca 70x100 cm
Smärre skador till arket
549300
2018-06-01