Børge Mogensen stolar Asserbo
2018-06-01
549312
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BØRGE MOGENSEN, (4) stolar, Asserbo, 1900-talets andra hälft, massiv furu med flätat sits av sjögräs, etikettmärkta Karl Andersson & Söner, sitthöjd ca 44 cm
Slitage, sitsarna med skador