Satsbord Nordiska Kompaniet

Satsbord Nordiska Kompaniet
Satsbord Nordiska Kompaniet
Satsbord Nordiska Kompaniet
Satsbord Nordiska Kompaniet
Satsbord Nordiska Kompaniet
Satsbord Nordiska Kompaniet
Satsbord Nordiska Kompaniet
Satsbord Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, (3) satsbord, 1920-tal, betsad mahogny, brickmärkt, höjd upp till 65 cm

Bruksslitage, största bordet med blekt skiva med märken

549314

2018-06-01