Pablo Picasso

Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso
Pablo Picasso

Såld för:

1 050 EUR

Utropspris

1 500 EUR

PABLO PICASSO (1881-1973): Ur serien "Portrait Imaginaire", signerad i trycket, litografi, numrerad F 230/250, bladstorlek 65x50 cm.

549315

2018-10-29