Piedestal i form av en elefant

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTAL, 1980-tal, glaserat lergods, i form av en elefant, höjd ca 44 cm

Brusslitage, ytsmuts

549322

2018-06-01