5 stolar barockstil 1900-talets början

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 2 + 3, barockstil, svarvade ben, rektangulär ryggbricka, h-kryss nedtill, tre med stoppad sits, tre stycken märkta undertill H Arnbom Sundborn 1928, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, klädsel med slitage

549362

2018-06-02