5 stolar barockstil 1900-talets början
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 2 + 3, barockstil, svarvade ben, rektangulär ryggbricka, h-kryss nedtill, tre med stoppad sits, tre stycken märkta undertill H Arnbom Sundborn 1928, sitthöjd ca 47 cm
Slitage, klädsel med slitage
549362
2018-06-02