Wilfredo Lam färglitografi

Wilfredo Lam färglitografi
Wilfredo Lam färglitografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILFREDO LAM (Kuba, 1902-1982): Figurkomposition, signerad, 198/262, färglitografi, bladmått ca 64x50 cm

549368

2018-06-01