Göteborgsstolar fyra

Göteborgsstolar fyra
Göteborgsstolar fyra
Göteborgsstolar fyra
Göteborgsstolar fyra
Göteborgsstolar fyra
Göteborgsstolar fyra
Göteborgsstolar fyra
Göteborgsstolar fyra

Klubbat för:

2 600 SEK

2 500 SEK

STOLAR, 4 st, s.k. göteborgsstolar, 1800-talets andra hälft, mahognyfanér, sitthöjd ca 46 cm

Smärre fanérskador

549371

2018-06-01