Bruno Lundkvist

Bruno Lundkvist
Bruno Lundkvist
Bruno Lundkvist
Bruno Lundkvist
Bruno Lundkvist
Bruno Lundkvist

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BRUNO LUNDKVIST (född 1948): Motiv av orrar, signerad ´´Bruno Lundkvist´´ och daterad 1974, olja på duk, 81x105

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

549374

2018-06-01