Roland Svensson Blankt sund

Roland Svensson Blankt sund
Roland Svensson Blankt sund

Såld för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Blankt sund" (Natthamn), signerad roland S, 61/360, färglitografi, bildmått ca 30x44 cm,

Läs mer

549378

2018-08-19