Roland Svensson Fyrfolkets hamn Svenska Högarna

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Fyrfolkets hamn, Svenska Högarna, 1970, signerad roland S, 5/25 HC, färglitografi, bildmått ca 26x40 cm,

Läs mer

549380

2018-08-19